Hem / Kontakt / Kontakta kansliet

Kontakta kansliet

Kansliets öppettider

Måndag –torsdag, kl. 9.00 – 13.00.

Fredagar endast bokade besök.

Växelnumret är: 036 – 15 28 70.

 IMG_3042

Lars Winborg

Kanslichef
036 – 15 28 75
lars@f.jonkopingslan.se

IMG_3051

Jane Blomström

Kanslist – bokföring
036 – 15 28 73
jane@f.jonkopingslan.se

IMG_3056

Eva Alftberg

Receptionist
036-15 28 86
eva@f.jonkopingslan.se

Ida Svensson

Föreningsadministratör
036-15 28 79
ida@f.jonkopingslan.se

Camilla Wennerstrand

Jobbcoach
FIA, Funktionsnedsatta i arbete
036-15 28 93
camilla@f.jonkopingslan.se

Annika

Annica Nieminen

Jobbcoach
FIA, Funktionsnedsatta i arbete
036-15 28 74
annica@f.jonkopingslan.se

 

 

Eva Johansson

Föreningsadministratör (vikarie för Paulina)
036-15 28 72
eva.johansson@f.jonkopingslan.se

IMG_3074

Paulina Lallerman
Föräldraledig 26 okt. – aug. 2019.

Informationssekreterare/Ombudsman
036 – 15 28 72
paulina@f.jonkopingslan.se

IMG_3059

Johan Steirud
Föräldraledig torsdag – fredag.

Ombudsman/Tillgänglighetsinventerare
036-15 28 91
johan@f.jonkopingslan.se

Josefin

Josefin Kowalsson

Projektassistent
036 – 15 28 78
josefin@f.jonkopingslan.se

 Susanne

Susanne Gårdemalm

Lokalvårdare
036 – 15 28 70

 

Är du osäker på vem du ska kontakta, fyll gärna i formuläret nedan, så besvarar vi ditt meddelande snarast möjligt.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Upp